temizlenmiş molibden tel
temizlenmiş molibden tel
Bu profesyonel Chinatungsten Online tarafından sunulan temizlenmiş molibden tel tanıtan bir mini web sitesidir. ..... >>Daha

Temizlenmiş molibden tel

Temizlenmiş molibden tel, yani beyaz molibden tel, molibden tel elektrolitik temizleme ve hidrojen-sinterlenmiş temizleme yöntemleri kullanarak yüzey üzerinde grafit kaplama kaldırır ve iyi bir parlak ve parlak bir yüzeye sahiptir. Temizlenir molibden tel çapı 0,05 mm den 3mm arasında değişen edilir.

Temizlenir molibden tel yüzey durumu parlak olmalı ve hiçbir oksidasyon olayları, paslanma veya benekli görünüm kabul edilmektedir.

Temizlenmiş molibden tel saf temizlenir molibden tel ve saf olmayan temizlenmelidir molibden tel ayrılabilir. Sonuç olarak, saf olmayan temizlenmesi molibden tel için temizlenmiş molibden tel bir kirlilik içerik bulunmaktadır.

Mo

C

N

O

Fe

Ni

Si

≥99.95%

≤0.01%

≤0.002%

≤0.007%

≤0.01%

≤0.005%

≤0.01%

Temizlenmiş molibden tel aşağıdaki özellikleri sahip:

Yüksek dayanımlı
Yüksek iletkenlik
Parlak ve parlak yüzey
Hızlı kesme hızı
Kullanarak Uzun ömürlü

temizlenmiş molibden tel

Temizlenmiş molibden tel son derece yüksek sıcaklık fırınlarında ısıtma elemanları ve refrakter parçaları üreten, elektrik ışık kaynağı parça ve elektrik vakum bileşenleri üreten, tel kesme makinesi için kullanılır. Dahası, onların giyim yeteneğini geliştirmek için otomobil ve diğer makinenin yorgunluğunu, gözyaşı parçaları püskürtme için kullanılır.

Şirketimizde, yüksek kaliteli temizlenmiş molibden teller yapılır. Eğer temizlenmesi molibden tel veya diğer molibden ürünleri herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan:
E-mail:sales@chinatungsten.com   sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
Molybdenum Products
Molybdenum Rod